• "Uciekaj!" - amerykański thriller w kinach od 28 kwietnia 2017 roku
  "Uciekaj!" już zarobił na amerykańskim rynku więcej, niż ktokolwiek się spodziewał. Thriller o czarnoskórym chłopaku, który przyjeżdża poznać rodzinę swej białej dziewczyny w kwietniu w polskich kinach.
 • Michael Jackson pobił kolejny rekord
  Album "Thriller" Michaela Jacksona właśnie przekroczył nakład 30 milionów w USA.
 • Krążek Adele nowym albumem wszech czasów "Billboardu"
  Adele do długiej listy swoich sukcesów może dopisać kolejny – album "21" Adele został uznany za płytę wszech czasów Billboardu.
 • Arnold Schwarzenegger gwiazdą "478"
  Arnold Schwarzenegger nie schodzi z filmowego planu. Aktor, który właśnie promuje nową część "Terminatora", dostał główną rolę w thrillerze zatytułowanym "478".
 • 1. "Man In The Mirror"
  Michael Jackson odszedł pięć lat temu, ale jego piosenki nie schodzą z radiowych anten, a płyty sprzedają się jeszcze lepiej niż za życia artysty. UK Official Charts Company opublikował listę najczęściej ściąganych piosenek Jacko. Numer jeden – utwór "Man In The Mirror" – zanotował 410 000 pobrań. Oto złota dziesiątka najpopularniejszych obecnie hitów króla muzyki pop:
 • "Kevin sam w domu"
  "Kevin sam w domu" to jeden z najpopularniejszych filmów familijnych, dla niektórych popkulturowy symbol świąt Bożego Narodzenia. Czy wyobrażacie sobie, że mógłby być thrillerem? To wideo jest dowodem tego, że dobrze zrobiony zwiastun może zdziałać cuda i z sympatycznego filmu dla dzieci i dorosłych zrobić prawdziwy dreszczowiec. Kevin w takiej odsłonie z pewnością nie wprawia w świąteczny klimat.
 • Michael Jackson i jego "Thriller"
  30 listopada mija 30 lat od premiery jednej z najważniejszych płyt w historii światowej muzyki – albumu "Thriller" Michaela Jacksona.
 • "Thriller"
  Srebrno-czarny, futurystyczny kostium i obowiązkowo białe skarpetki. W tle znakomici muzycy, wśród nich m.in. sama Sheryl Crow w chórkach. Na widowni księżna Diana, książę Karol i 72 tysiące innych fanów Michaela Jacksona. Tak wyglądał koncert Jacko na stadionie Wembley w lipcu 1988 roku. To była część trasy Bad Tour, która składała się ze 123 koncertów, a obejrzało ją 4,4 miliona fanów. Doskonały koncert na Wembley właśnie ukazał się na DVD. Mało tego, z okazji 25. rocznicy wydania "Bad" pojawiła się zremasterowana wersja legendarnej płyty z dodatkami. To wyjątkowa okazja by wspomnieć Jacksona.
 • Mroczne "Szepty" w czerwcu w polskich kinach
  15 czerwca na nasze ekrany trafi thriller "Szepty". Jego współscenarzysta Stephen Volk już kiedyś przeraził widzów.
 • Charlize Theron
  Charlize Theron przyjęła propozycję udziału w hollywoodzkiej przeróbce holenderskiego thrillera o duchach: "Zwart Water".