• Kobieta wyjmująca kawę rozpuszczalną z szafki
  W idealnej kuchni dobrze mieć wszystko pod ręką. Przepis na kuchnię, w której poczujemy się komfortowo? Ergonomia i funkcjonalność pięciu stref połączona z loftową stylistyką, lekkością formy i ciepłymi barwami.
 • mieszkanie
  Wcześniej pracował w fabryce tapet i szkolił pracowników największych sieci marketów. Teraz Marek Borowiński w książce "Doktor kolor, czyli barwy pieniędzy, szczęścia i sukcesu" zdradza, na jaki kolor najlepiej pomalować mieszkanie.
 • Sypialnia
  Najbliższe tygodnie to nie tylko sezon upragnionych urlopów, ale również czas, który sprzyja wykonywaniu wszelkich prac remontowych. Chętnie organizujemy przestrzeń w ogrodach, na tarasach, ale i wewnątrz naszych domów. Jak wykorzystać letnie inspiracje i zaaranżować przestrzeń sypialni w myśl nowoczesnego minimalizmu w wakacyjnej odsłonie?
 • kuchnia
  Modne zaczynają być wnętrza ciemne, a to oznacza, że powoli mija etap fascynacji jasnymi skandynawskimi kuchniami z drewnianym blatem. Designerzy idą też teraz we wzory oraz duże kontrasty i mocne kolory, zauważają eksperci od urządzania wnętrz. Jakie rozwiązania proponują? Czego radzą w kuchni unikać? Co jest teraz jeszcze na topie?
 • mieszkanie
  Coraz częściej współczesne budownictwo oferuje swoim klientom opcję loftów. Nie wszystkie one wpisują się w ramy definicji tego terminu.
 • Kuchnia
  Domy, w których kuchnia stanowiła osobne pomieszczenie, już od dawna nie są w trendzie. W nowoczesnych projektach architektonicznych królują otwarte przestrzenie, a poszczególne pokoje wydzielane są za pomocą stref. Jednym z elementów pozwalających odizolować kuchnię od salonu, a jednocześnie połączyć oba te wnętrza jest wyspa kuchenna. Dlaczego warto zdecydować się na tego typu rozwiązanie?
 • Taras
  Nie każdy z nas ma możliwość zrelaksowania się po intensywnym dniu  w przydomowym ogrodzie. Jeżeli jednak posiadamy balkon lub taras, warto zaaranżować go w sposób, który pozwoli na prawdziwy relaks. Pomocne będzie w tym zastosowanie szkła.
 • Dom
  W pierwszym kwartale 2018 r. odnotowano blisko 11 proc. wzrost ilości oddanych do użytku mieszkań. Deweloperzy budują więcej, a rywalizując o klientów, proponują coraz szerszy wachlarz usług – standardem jest już choćby możliwość wprowadzania modyfikacji w planowanym układzie ścian działowych. Szansą na przewagę konkurencyjną są rozwiązania inteligentne, coraz bardziej popularne wśród Polaków. Inteligentne, czyli jakie?
 • Mieszkanie
  Dorota i Artur Lewandowscy mieszkają w 120-metrowym domu, w którym królują rośliny - jest ich prawie sto. Które z mebli zrobiła właścicielka domu? Gdzie szuka inspiracji?
 • Targi mebli w Mediolanie
  57. edycja Salone del Mobile Milano to 1841 wystawców z 33 krajów. Ponad 400 tysięcy odwiedzających ze 188 krajów przez 6 dni przyglądało się najnowszym trendom i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu wyposażenia wnętrz.