• Pokój dziecka
  Aranżacja pokoju dziecięcego to często duże wyzwanie, z którym wiąże się umiejętne połączenie marzeń malucha i pragmatycznych oczekiwań dorosłych. Black Red White radzi jak urządzić pokój dziecka, aby pogodzić pragnienia wszystkich domowników i stworzyć przestrzeń, w której dziecko poczuje się dobrze, a Ty będziesz miał pewność, że ma też odpowiednie warunki do nauki, rozwoju i odpoczynku.
 • Mieszkanie
  Musiało upłynąć kilkadziesiąt lat zanim Polacy z sentymentem spojrzeli w przeszłość i rozsmakowali się we wspominkach o okresie PRL. Dzisiejsi 40- i 50-latkowie wracają z rozrzewnieniem do lat swojej młodości, do czasów, w których może nie żyło się lekko, ale na pewno ciekawie. Ich dzieci natomiast w PRL-owskiej popkulturze odkrywają stare-nowe ikony, wracają do mody tego okresu, która nie nosiła znamion masowej produkcji dla wielkich sieciówek, a w piwnicach i garażach odkrywają stare, cudem uchowane jeszcze meble i bibeloty. Jak w prosty sposób wprowadzić do swojego mieszkania duch PRL-u? Podpowiadamy!
 • Sypialnia
  Sypialnia urządzone z pomysłem to wnętrze, w którym chce się przebywać. Czasami jednak połączenie interesującego konceptu z własnym wyczuciem stylu i aktualnymi trendami wnętrzarskimi bywa kłopotliwe. Jak podołać temu wyzwaniu? Oto trzy skuteczne wskazówki.
 • Rodzinny dom Golców
  Występują na scenie od 20 lat. Koncertując, okrążyli ziemię 50 razy i przejechali dwa miliony kilometrów. Ale Golec uOrkiestra to nie tylko zespół muzyczny. To przede wszystkim rodzina. Jak wygląda ich dom?
 • uczeń
  Funkcjonalność i estetyka to cechy, które powinny dominować w pokoju każdego dziecka. Organizacja przestrzeni do komfortowej nauki, odpoczynku i zabawy, jest nie lada wyzwaniem dla rodziców. Jak pogodzić preferencje dziecka z oczekiwaniami opiekunów?
 • Sypialnia
  Jedni uważają ją za odważne i ekstrawaganckie rozwiązanie. Inni dostrzegają w niej efektowną alternatywę dla stonowanych kolorów skandynawskiego minimalizmu. Butelkowa zieleń to szlachetny odcień, nadający wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Jak z powodzeniem wkomponować ją w przestrzeń swojej sypialni?
 • Mieszkanie
  W połowie roku eksperci aranżacji wnętrz coraz częściej spekulują o kolorze, który w przyszłym sezonie będzie wiódł prym w naszych domach. Obecnie najmodniejszy jest Ultra Violet zarówno w przypadku mebli, jak i dodatków.
 • Robot
  Chirurg, marketing menedżer, analityk systemów komputerowych - oni mogą spać spokojnie. Tych, którzy zarabiają na życie jako ekonomiści, księgowi czy taksówkarze, algorytm skreśli z listy płac. Prawie połowa obecnie istniejących zawodów może zostać zautomatyzowana i wkrótce zniknąć z rynku pracy.
 • Opalanie
  First minute, dłuższe wakacje i niekoniecznie te w najniższej cenie – rok 2018 przyniósł nowe trendy w zagranicznych wyjazdach. Co jeszcze się zmieniło?
 • Kobieta wyjmująca kawę rozpuszczalną z szafki
  W idealnej kuchni dobrze mieć wszystko pod ręką. Przepis na kuchnię, w której poczujemy się komfortowo? Ergonomia i funkcjonalność pięciu stref połączona z loftową stylistyką, lekkością formy i ciepłymi barwami.