• Lewis Hamilton
  Brytyjczyk Lewis Hamilton (Mercedes GP) wygrał w niedzielę na torze Suzuka wyścig Formuły 1 o Grand Prix Japonii, 16. rundę cyklu i umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji generalnej mistrzostw świata.
 • Lewis Hamilton
  Brytyjczyk Lewis Hamilton (Mercedes GP) po raz 71. w karierze wygrał kwalifikacje do wyścigu Formuły 1. Lider klasyfikacji generalnej mistrzostw świata w niedzielę na torze Suzuka wystartuje z pierwszej linii podczas Grand Prix Japonii, 16. rundy cyklu.
 • Sebastian Vettel
  Niemiec Sebastian Vettel (Ferrari) uzyskał najlepszy czas na pierwszym, a lider klasyfikacji generalnej mistrzostw świata Brytyjczyk Lewis Hamilton (Mercedes GP) - na drugim treningu przed niedzielnym wyścigiem o Grand Prix Japonii, 16. rundą cyklu.
 • Max Verstappen
  Holender Max Verstappen (Red Bull) wygrał wyścig o Grand Prix Malezji, 15. rundę mistrzostw świata Formuły 1. Udany dzień miał Niemiec Sebastian Vettel (Ferrari), który startował z ostatniej pozycji, a zajął czwarte miejsce.
 • Lewis Hamilton
  Brytyjczyk Lewis Hamilton (Mercedes GP) po raz 70. w karierze wygrał kwalifikacje do wyścigu Formuły 1. W niedzielę na torze Sepang wystartuje z pierwszej linii do Grand Prix Malezji. Z ostatniego miejsca ruszy natomiast Niemiec Sebastian Vettel, którego Ferrari uległo awarii.
 • Lewis Hamilton
  Brytyjczyk Lewis Hamilton z zespołu Mercedes GP wygrał na torze Marina Bay wyścig Formuły 1 o Grand Prix Singapuru, 14. rundę mistrzostw świata i umocnił się na pozycji lidera cyklu.
 • Lewis Hamilton i Valtteri Bottas
  Lewis Hamilton (Mercedes GP) wygrał wyścig o Grand Prix Włoch, 13. rundę mistrzostw świata Formuły 1. Brytyjczyk objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Dotychczasowy lider Niemiec Sebastian Vettel (Ferrari) był na torze Monza trzeci.
 • Lewis Hamilton (w środku)
  Brytyjczyk Lewis Hamilton z zespołu Mercedes GP po raz 69. w karierze wygrał w sobotę kwalifikacje do wyścigu Formuły 1. W niedzielę wystartuje z pierwszej linii do Grand Prix Włoch na torze Monza. Tydzień temu w Belgii Hamilton wyrównał rekord pole position Niemca Michaela Schumachera.
 • Felipe Massa
  Z powodu opadów deszczu zaledwie 16 minut trwał ostatni trening przed Grand Prix Włoch, 13. rundą mistrzostw świata Formuły 1. Okrążenie pomiarowe na torze Monza przejechało tylko siedmiu kierowców. Najszybszy był Brazylijczyk Felipe Massa (Williams-Mercedes).
 • Lewis Hamilton
  Brytyjczyk Lewis Hamilton (Mercedes GP) wygrał po raz czwarty z rzędu, a piąty w karierze, wyścig Formuły 1 o Grand Prix Wielkiej Brytanii. W niedziele na torze Silverstone ogromnego pecha mieli obaj kierowcy Ferrari - obaj w końcówce złapali gumę.