• Voo Voo; fot. Jacek Poremba
  Wojtek Waglewski mówił, że po fascynacji riffowymi, gitarowymi konstrukcjami zaczął poszukiwać czegoś innego. To coś cały czas podane jest w języku, do którego Voo Voo przyzwyczaiło nas od lat, ale nowe, zaskakujące elementy są tu obecne.
 • Voo Voo; fot. Jacek Poremba
  "Nagrywanie rzeczy oczywistych jako łatwiej strawnych dla publiczności – to nie my". O filozofii Voo Voo i ich nowej płycie "7" opowiada Wojciech Waglewski.
 • Wojceich Waglewski; fot. Arek Powałka
  Fanom specjalnie tego wydarzenia rekomendować nie trzeba. Album "7" zespołu Voo Voo trafi do sklepów 7 marca. Tytuły piosenek to "Poniedziałek", "Wtorek", "Środa", "Czwartek", "Piątek", "Sobota" oraz - uwaga, tu niespodzianka -  "Niedziela". "Postanowiliśmy jeszcze raz zrobić płytę, której nikt nie będzie chciał kupić…" - mówi przewrotnie Wojciech Waglewski, który w marcu ruszy z zespołem w trasę po Polsce.
 • Wojciech Waglewski – producent muzyczny albumu "Placowka'44"
  Tomasz Stańko, Aga Zaryan, Lao Che – do grupy artystów, którzy wraz z Muzeum Powstania Warszawskiego muzycznie oddali hołd powstańcom, dołączył teraz zespół Wojciecha Waglewskiego Voo Voo. Właśnie ukazał się niezwykły album "Placówka '44". Niezwykły, bo teksty, które się w nim znalazły, są pokłosiem wyjątkowego wydarzenia z powstania.
 • Adam Strug gra do tańca, ale takiego grubo po północy
  Nie potrafiłbym sobie przykleić gęby wesołka. Podmiotem lirycznym wszystkich moich płyt jest facet po przejściach, który nie ma złudzeń co do siebie ani co do świata – powiedział w jednym z ostatnich wywiadów song-writer, poeta, etnomuzykolog, Adam Strug. Jego nowa płyta "Mysz" właśnie wylądowała w sklepach.
 • Wojciech Waglewski poleca "Nową płytę" Voo Voo
  19 października debiutuje "Nowa płyta" zespołu Voo Voo. Do sięgnięcia po wydawnictwo zachęca lider formacji, Wojciech Waglewski.
 • Wybierz swoją listę samochodowych przebojów
  W miejskich korkach czy na bezdrożach zawsze towarzyszy nam muzyka, więc niech będzie to ta najlepsza. ŠKODA Auto Muzyka ogłasza konkurs na utwory idealne do jazdy samochodem.
 • Fisz i Wojciech Waglewski przedstawiają swoje muzyczne inspiracje
  "Magiel Wagli" to nowe wydawnictwo sygnowane przez Wojciecha Waglewskiego i Fisza.
 • Dorota Miśkiewicz ma jakieś "Ale"
  "Ale" – taki tytuł będzie nosiła nowa płyta Doroty Miśkiewicz, która na rynku zadebiutuje 8 maja. Na albumie gościnnie pojawią się Wojciech Waglewski i Ewa Bem.
 • Wojciech Waglewski przypomina "Harmonię"
  3 grudnia w studiu im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się specjalny koncert dedykowany Mirkowi Olszówce, w którym udział wezmą Wojciech Waglewski, Mateusz Pospieszalski i wokalistki ukraińskiego zespołu Driewo.