• Przemysław Sypniewski
  Do placówek wraca godło, bo stanowi element związku naszej firmy z państwem. Chciałbym, żeby pracownicy Poczty byli schludnie ubrani, bo dziś duża część roboczych strojów wygląda niedobrze. Mamy zaplanowany w tym roku wydatek 18 mln zł na stroje robocze, które przed laty zastąpiły mundury, bo są tańsze. Żeby ubrać listonoszy i pracowników w placówkach w mundury, trzeba wydać ponad 50 mln zł - mówi prezes Poczty Polskiej, Przemysław Sypniewski.
 • Wacław Berczyński
  Trwające od jesieni 2016 r. śledztwo w sprawie przetargu na caracale od listopada zeszłego roku jest objęte nadzorem departamentu ds. przestępczości gospodarczej Prokuratury Krajowej - poinformował we wtorek dział prasowy PK. Jednocześnie w komunikacie PK dodano, że do Prokuratury Regionalnej w Szczecinie - prowadzącej aktualnie to śledztwo - wpłynął wniosek o przesłuchanie w sprawie dr. Wacława Berczyńskiego. "O czasie i miejscu przesłuchania dr. Berczyńskiego zdecyduje prokurator prowadzący postępowanie" - zaznaczyła prokuratura.
 • EC725 Caracal
  PO chce, by Sejm natychmiast rozpoczął pracę nad wnioskiem o powołanie komisji śledczej ds przetargu na śmigłowce dla wojska. Platforma zwróci się też do marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego, aby na najbliższym posiedzeniu premier Beata Szydło udzieliła informacji ws. tego przetargu.
 • Daria Zawiałow
  Za kilka dni dowiemy się, kto dostanie Fryderyka za debiut w 2016 roku. W 2017 jedną z głównych kandydatek do wygranej będzie Daria Zawiałow. O ciężkiej drodze do wydania płyty „A kysz!” oraz o złudach występowania w talent-show porozmawialiśmy z jedną z najciekawszych nowych twarzy na polskiej scenie muzycznej.
 • Waldemar Dziak
  Retoryka Korei Północnej jest niezmienna od lat. Gdyby pojechał pan do Korei, to zobaczyłby pan wielkie plakaty z Nowym Jorkiem, Waszyngtonem czy Seulem w morzu ognia nuklearnego. Oni to propagandowo wykorzystują od dawna i znaczy to tyle, że mamy takie możliwości i jeśli dojdzie do konfliktu, damy sobie radę - mówi Waldemar Dziak w rozmowie z Robertem Mazurkiem.
 • Wacław Berczyński
  Posłowie PiS i Platformy Obywatelskiej komentowali sprawę dymisji Wacława Berczyńskiego.
 • Wacław Berczyński
  Przewodniczący podkomisji do ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej Wacław Berczyński przesłał do MON pismo, w którym złożył rezygnację z funkcji - poinformował w czwartek portal wPolityce.pl.
 • Wacław Berczyński w Sejmie
  "Nie wiem, czy pani wie, ale to ja wykończyłem caracale”. Te słowa z piątkowego wywiadu przewodniczącego podkomisji smoleńskiej dr. Wacława Berczyńskiego z Magdaleną Rigamonti na łamach DGP wywołały prawdziwą burzę. Zdumiona była opozycja, zareagowała też rzecznik resortu obrony narodowej. W oficjalnym oświadczeniu stwierdziła, że „wypowiedź dr. Wacława Berczyńskiego nie ma żadnego związku z prowadzonymi i zakończonymi negocjacjami umowy offsetowej ws. kontraktu na zakup śmigłowców Caracal”.
 • #MłodaPolska
  Przyszła ze smyczą i zaczęła mnie napie...ć. Krzyczała: "Ile dzisiaj zarobiłaś, dziwko?". Wyjęłam ze stanika 250 złotych i jej pokazałam. Wytrzeszczyła oczy i momentalnie się uspokoiła. Powiedziała: "Daj, dziecko, będzie na satelitę".
 • B.R.O.
  Jako junior był za niski dla Polonii Warszawa i jednocześnie na tyle wysoki w swoim rapie, że zawiesił na ścianie platynę od Donatana. 25-letni Jakub "B.R.O" Birecki to jeden z największych oryginałów polskiej sceny rapowej. Dzięki naszemu wywiadowi poznacie go lepiej.