• Star Wars Ostatni Jedi
  Premiera 8 części "Gwiezdnych Wojen" dopiero 13 grudnia, tymczasem Disney już przedstawił nowy zwiastun. Do tego w polskich kinach ruszyła przedsprzedaż biletów.
 • Nadciąga najpotężniejszy z X-menów
  Studio 20th Century Fox opublikowało zwiastun filmu "X-Men: Apocalypse" – kolejnej odsłony serii z gwiazdorską obsadą.
 • Bloodline
  W sieci pojawił się zwiastun serialu "Bloodline". Produkcja powstaje dla platformy Netflix, odpowiadającej za sukces "House of Cards". Czy nowy serial będzie równie dobry, jak historia Franka Underwooda?
 • Kate Winslet i Josh Brolin w zwiastunie "Labor Day"
  W sieci pojawił się telewizyjny zwiastun filmu "Labor Day" z Kate Winslet i Joshem Brolinem w rolach głównych.
 • Emma Watson w "The Bling Ring"
  Do sieci trafił nowy zwiastun filmu "The Bling Ring" Sofii Coppoli. Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami kryminał przedstawia historię kilkorga nastolatków, którzy postanowili wzbogacić się w pozornie łatwy sposób. Gang od października 2008 do sierpnia 2009 okradał domy znanych i bogatych. Polska premiera planowana jest na 21 czerwca.
 • "The Purge" – Ethan Hawke i 12 godzin zbrodni
  Akcja thrillera "The Purge", z Ethanem Hawke i Leną Headey w rolach głównych, rozgrywa się w świecie, w którym co roku w ciągu określonych dokładnie 12 godzin prawo pozwala na każdą zbrodnię, nawet morderstwo. Premiera planowana jest na 31 maja.
 • Ewan McGregor wędkuje z Emily Blunt
  "Salmon Fishing in the Yemen" z Ewanem McGregorem i Emily Blunt w rolach głównych to opowieść o przygodzie ichtiologa, który zostaje zaangażowany do projektu mającego na celu wprowadzenie do wód Jemenu łososia. Akcja ma charakter bardziej polityczny, niż ekologiczny. Film wyreżyserował Lasse Hallström na podstawie powieści Paula Tordaya. Scenariusz wyszedł spod ręki Simona Beaufoya. W Ameryce obraz będzie można oglądać od 9 marca, a w Polsce od 20 kwietnia.