Albo wcześniejsze emerytury, albo strajk na kolei
12 października 2007To ostatnie ostrzeżenie. Jeśli rząd nie zgodzi się, by kolejarze wcześniej mogli przechodzić na emeryturę, to zastrajkują i w całej Polsce staną pociągi. Na razie stanęła Warszawa - kilka tysięcy demonstrujących kolejarzy zablokowało całą okolicę Ministerstwa Pracy.