Gaz w domu dziecka
12 października 2007Duszący gaz wypełnił korytarze domu dziecka w Bytomiu. Około 40 dzieci ewakuowali strażacy. Żadnemu nic się nie stało, choć dla pewności prawie dziesięcioro trafiło na obserwację do szpitala. Kto i dlaczego chciał skrzywdzić dzieci? Bada to policja.