Nie będzie strajku na kolei
13 października 2007Kolejarze wycofali się z jutrzejszego strajku, więc pasażerowie mogą odetchnąć - wszystkie pociągi będą jeździły normalnie. Związkowcy z PKP zawiesili strajk, bo dogadali się dziś z rządem w sprawie swoich emerytur. Kolejarze chcieli być wpisani na listę zawodów objętych tzw. emeryturami pomostowymi i dopięli swego.