Japończycy zdejmują krawaty
13 października 2007Japończycy mają pracować bez krawatów i w koszulach z krótkim rękawem. Premier Shinzo Abe poprosił szefów instytucji i firm, by pozwalali pracownikom na luźniejszy ubiór. Bo dzięki temu biura mogłyby wyłączyć klimatyzację, a to ograniczy zużycie energii i emisję gazów cieplarnianych.