Aferzyści budują Świątynię Opatrzności Bożej?
12 października 2007Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie buduje firma podejrzewana o korupcję. Jej współwłaściciel miesiąc temu wyszedł z aresztu. Jakby tego było mało, spółka Z. Marciniak jest bankrutem. Dziwnym trafem to właśnie jej powierzono zarządzanie budową najokazalszego kościoła w Polsce. Pójdzie na niego 40 mln zł z budżetu państwa.