Samolot z Polakami popsuł się w czasie lotu
12 października 2007Koszmar przeżyli pasażerowie samolotu PLL LOT, lecącego z Chicago do Warszawy. Nad Skandynawią usłyszeli, że muszą przymusowo lądować w Norwegii. Do lądowania na lotnisku w Stavanger Boeing 767 podchodził na jednym działającym silniku.