Norwegia odda Rumunom w opiekę 100 tys. swoich emerytów
12 października 2007Jak emerytura, to tylko w Norwegii. Bo władze tego kraju oferują swoim emerytom luksusowe wczasy do końca ich życia w... Rumunii. Żeby odmłodzić norweskie ulice, rząd kupił ogromne połacie rumuńskiej ziemi i wybuduje na nich osady dla norweskich starców. Propozycja dotyczy około 100 tysięcy emerytów z tego bogatego kraju.