Prawosławni powitali 2007 rok
12 października 2007Tysiące prawosławnych Polaków bawiło się na balach sylwestrowych. Według ich kalendarza, to właśnie tej nocy witali Nowy Rok. Ale prawosławni świętowali również w innych krajach. W Belgradzie rok 2007 witano pięknymi fajerwerkami.