Giertych chce czteroletniego liceum
13 października 2007Kiedyś było lepiej - przyznał Roman Giertych rację nauczycielom krytykującym obecny system edukacji. I stwierdził, że można przywrócić trwającą cztery lata naukę w liceum nawet już za trzy lata. Do podstawówki miałyby wtedy pójść już sześcioletnie dzieci.