Mieszkańcy Rudy Śląskiej płaczą po górnikach
12 października 2007Wiadomość o odnalezieniu pod ziemią ciała ostatniego górnika rozeszła się po Rudzie Śląskiej lotem błyskawicy. Od świtu przed kopalnią "Halemba" gromadzą się setki osób. Ludzie płaczą, kładą kwiaty. Pod bramą kopalni płoną znicze.