Rumuni walczą z policją na ulicach
12 października 2007Podpalone materace, barykady z opon i mebli. Ponad 200 osób walczących z oddziałami policji. To nie protest polityczny. Wszystko dlatego, że zakład energetyczny w stolicy Rumunii - Bukareszcie - odciął prąd całej dzielnicy.