• To najbardziej zaawansowany technologicznie samolot, jaki w ostatnich czasach wzbił się w niebo. Dzięki unikatowej budowie radary przeciwnika nie są w stanie go zlokalizować. Specjalnie w tym celu uzbrojenie zostało schowane wewnątrz maszyny. Zobacz, jak wyglądał pierwszy udany lot myśliwca typu Stealth F-35B STOVL.
  • Żony podsłuchują mężów, mężowie kochanki, kochanki polityków, a politycy wszystkich. Nawet były detektyw Rutkowski wyczuł koniunkturę i doradza politykom, jak się nie dać podsłuchać. Jego usługa słono kosztuje. W dzienniku.pl radzimy za darmo, jak nie dać się nagrać.
  • Czy Aleksander Kwaśniewski wiedział o wielkim przekręcie? Dziś prokuratura przesłuchała go w sprawie tzw. afery Laboratorium Frakcjonowania Osocza. Ta spółka zaciągnęła kredyt na budowę fabryki, ale zamiast cudu techniki postawiła dwie puste hale. Problem w tym, że kredyt musiał spłacić gwarant - rząd Włodzimierza Cimoszewicza. Kwaśniewski mówi, że o aferze dowiedział się z prasy.
  • Chciał się szybko dorobić kradnąc ściśle tajne informacje znane zaledwie kilkunastu osobom w USA. 21-letni marynarz Ariel Wienmann ukradł z okrętu  "Albuquerque" laptopa z danymi kodów łączności pomiędzy okrętami podwodnymi USA i Pentagonem. W komputerze były też zaszyfrowane informacje na temat tras statków na wypadek wojny. Sprzedał je za ciężkie pieniądze szpiegom w Wiedniu i Meksyku. 
  • Na nic zdają się mediacje ONZ, która chce szybkiego zakończenia wojny na Bliskim Wschodzie. Jest wręcz odwrotnie. Izraelczycy podjęli dziś decyzję o zajęciu kolejnych terenów Libanu. Najbliższy sojusznik Izraela - USA - apeluje jedynie o unikanie cywilnych ofiar podczas ofensywy. Tylko dziś w walkach zginęło 11 żołnierzy i trzech bojowników Hezbollahu.
  • Rezerwiści zajmują opuszczone przez studentów akademiki. Na ulicach widać wzmożone patrole żołnierzy z karabinami. W koszarach wstrzymano przepustki. Na Kubie pełną parą trwa mobilizacja. Nadal nie wiadomo, co dzieje się z Fidelem Castro. Armia ma ustrzec wyspę przed zamieszkami, do których może dojść, jeśli prawdą okażą się plotki, że przywódca jest w stanie agonalnym.
  • Na rozkaz prokuratorów policjanci mieli zostawić na drodze skruszonego gangstera "Masę" po to, żeby jego dawni kompani mogli go dopaść i zamknąć mu kulami usta! Do tego przez cztery lata śledztwa prowadzonego wobec mafii zajęto gangsterom jedynie 600 zł z majątku! Ma tego dosyć minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. "Istnieje podejrzenie, że gang pruszkowski mógł być ochraniany przez wysokich rangą funkcjonariuszy policji i prokuratorów" - mówi i nakazuje rozpoczęcie śledztwa.
  • Śmiercionośne bakterie atakują Śląsk i Opolszczyznę. Wywołują jedną z najbardziej zabójczych chorób - posocznicę. Jedna osoba nie żyje. Najczęściej na zakażenie narażeni są pacjenci po operacji.
  • Fruniesz niczym ptak. Na głowie specjalny kask osłaniający uszy - inaczej ciśnienie rozerwie ci bębenki w uszach. Na plecach prawdziwe dzieło sztuki, które sprowadzi cię bez szwanku na ziemię. Spadochron SOV (Special Operation Vector) to mercedes wśród spadochronów. Komandosi z jednostki GROM w czwartek będą je testować na poligonie pod Łodzią.
  • Pracował w pocie czoła niczym Steve McQueen kopiący tunel w "Wielkiej Ucieczce". Kilkanaście tygodni zajęło pewnemu Węgrowi wykopanie 80-metrowego tunelu i podłączenie się do rurociągu Przyjaźń, którym ropa płynie z Rosji przez Słowację na Węgry.