O. Rydzyk: Abp. Wielgusowi grożono śmiercią
13 października 2007Dlaczego arcybiskup Stanisław Wielgus zrezygnował z funkcji metropolity warszawskiego? Bo grożono mu śmiercią. "W tych dniach ktoś był u ks. abp. Wielgusa i ks. abp powiedział tak: <Gdybym nie zrezygnował, to by mnie zabili>" - oznajmił na Jasnej Górze ojciec Tadeusz Rydzyk.