Sejm pozwoli wyrzucać ludzi na bruk
05 listopada 2009Nowa ustawa o ochronie lokatorów pozwoli kamienicznikom wyrzucać ludzi na bruk. Bo gminy nie będą już musiały zapewniać lokali zastępczych ludziom, którzy wynajęli mieszkanie. Do tego, każdy kto chce zamieszkać w nie swoim lokalu musi zgodzić się na to, że w razie nie zapłącenia czynszu, zabierze się za niego komornik.