Mina eksplodowała pod polskimi żołnierzami
05 listopada 2007Niepokojące wieści napływają z Afganistanu. Polscy żołnierze najechali transporterem opancerzonym Rosomak na minę ukrytą przy drodze. Ładunek eksplodował. Na szczęście żaden z żołnierzy nie został ranny - poinformował korespondent TVN24.