Dziewczynka zmarła po strzelaninie gangów
12 października 2007Zabłąkana kula, wystrzelona przez bandytę na ulicy w Los Angeles (USA), przebiła szybę i wpadła do mieszkania. Pech chciał, że na jej drodze stała 9-letnia dziewczynka. Pocisk trafił ją w głowę. Zmarła po tygodniu walki o życie w szpitalu.