Polacy surowo oceniają rok prezydenta
12 października 2007Polacy podsumowali rok prezydentury Lecha Kaczyńskiego. Co trzecia spytana o to osoba oceniła, że prezydent rządził przeciętnie - ani dobrze, ani źle. Jedynie 3 procent uważa, że Lech Kaczyński jest bardzo dobrym prezydentem. 16 procent - że dobrym.