Areszt dla uczniów, którzy zabili przechodnia
12 października 2007Sąd nie miał litości. Czterej uczniowie, którzy kilka dni temu po pijanemu skopali przechodnia na śmierć, poczekają na wyrok za kratami. Za śmiertelne pobicie grozi im po 10 lat więzienia. Ale prokuratura już zapowiada, że zarzutów może być więcej.