Zobacz, jak lider Ekstraklasy ograł mistrza
05 listopada 2007Tak się gra z mistrzem Polski. Piłkarze Legii Warszawa pokonali wczoraj na wyjeździe Zagłębie Lubin 2:0. Pierwszą bramkę dla "Legionistów" strzelił piłkarz "Miedziowych" - Tiago Gomes. Drugiego gola zdobył Maciej Korzym. Zobacz, jak lider Orange Ekstraklasy ograł mistrza w dzienniku.pl.