Grzegorz Bronowicki odpadł z Ligi Mistrzów
05 listopada 2007Nie wiedzie się polskim piłkarzom w Lidze Mistrzów. Najpierw w drugiej rundzie eliminacji odpadł mistrz naszego kraju - Zagłębie Lubin. A teraz nie udało się awansować klubowi innego biało-czerwonego. Grzegorz Bronowicki i jego Crvena Zvezda Belgrad zremisowali bezbramkowo z Glasgow Rangers i - po przegranej w pierwszym meczu 0:1 - odpadli z rozgrywek.