Lepper nie chce Oleksego w Samoobronie
12 października 2007"Zapytam wicepremiera Leppera, czy musi wzmacniać partię Oleksym" - tak premier Jarosław Kaczyński zareagował na deklarację Janusza Maksymiuka, który widzi byłego premiera w Samoobronie. Na odpowiedź Leppera nie trzeba było długo czekać - przyjęcie Oleksego do partii nie wchodzi w grę.