PiS nie chce komisji śledczej ds. taśm Oleksego
12 października 2007Nie ma potrzeby powoływania komisji śledczej ds. taśm Oleksego, bo na nagraniach wszystko już zostało ujawnione - takie dość zaskakujące oświadczenie złożył Marek Kuchciński z PiS. A jeszcze wczoraj mówił, że komisja powinna zająć się tą sprawą.