Karetka na sygnale wpadła na samochód
12 października 2007Karetka na sygnale pędziła właśnie przez ulice Szczecina na pomoc choremu, kiedy na skrzyżowaniu wpadł na nią opel corsa. Kierująca nim kobieta została bardzo poważnie ranna. Mimo że ekipa karetki natychmiast zaczęła reanimację, nie udało się jej uratować. Nikomu z załogi ambulansu nic się nie stało.