Wildstein: Moje odwołanie to powód do dumy
12 października 2007Moje odwołanie to decyzja polityczna. I jestem z tego dumny - tak Bronisław Wildstein mówi o usunięciu go ze stanowiska prezesa Telewizji Polskiej. Były już szef TVP twierdzi, że w telewizji chciał wiele zmienić, tylko nie zdążył. Teraz zamierza skupić się na pisaniu książki.