• Słodkie białe zwierzątko z czarnymi obwódkami wokół oczu to obsesja chińskiego artysty Zhao Bandiego. Wystawa jego zdjęć z pandami w roli głównej była pokazywana od Pekinu przez Mediolan i Wenecję. Teraz przyszedł czas na kolekcję ubrań.
 • Koniec z wielkimi golfami szczelnie oplatającymi szyję. Przynajmniej wieczorami. Do lata co prawda jeszcze daleko, ale rozpoczął się karnawał, więc najwyższa pora pokazać trochę ciała. Na wielkim balu bez obaw możesz czarować śmiało wyciętym dekoltem. Żeby jednak nie było zbyt banalnie, postaraj się o drobne urozmaicenia: dyskretne koronki, fikuśne falbanki lub filuterne kokardki.
 • Gdzie się ubierają dzieci gwiazd? Oczywiście u najlepszych projektantów. Córka Madonny - Lourdes - od wczesnego dzieciństwa dostaje rzeczy z metką Diora i Chanel, zaś Zahara - adoptowana córeczka Angeliny Jolie - nosi torebkę z limitowanej serii Valentino. Wszystkich pobiła jednak 19-miesięczna Suri - córeczka Toma Cruise'a i Katie Holmes. Dziewczynka została właśnie najmłodszą klientką ekskluzywnego projektanta butów - Christiana Louboutina. Victoria Beckham oszaleje z zazdrości.
 • Zellweger uzależniona od siłowni
  Nie od dziś wiadomo, że ćwiczenia fizyczne pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie. Jednak, zdaniem Renee Zellweger, mogą chronić nawet przed chorobami psychicznymi. Aktorka twierdzi, że dzięki regularnemu uczęszczaniu na siłownię nie traci zdrowych zmysłów.
 • Są piękni, bogaci i zakochani. Do czasu. Związki w Hollywood rzadko trwają długo. A rozstania są niezwykle burzliwe. Magazyn "People" sporządził listę najbardziej fascynujących rozstań mijającego roku.
 • Gwiazda ma być szczupła, zgrabna i ładne wyglądać na zdjęciach. A jeśli właśnie utyła? Ma dwa wyjścia. Może zamknąć się w swojej posiadłości i czekać na efekty najnowszej diety cud. Albo założyć bikini, wybrać się na wakacje i wypowiedzieć wojnę hollywoodzkiemu ideałowi kościstego piękna. Tak jak Jennifer Love Hewitt.
 • Przesadny róż - wrażenie kiczu
  Róż, koronki, wzorki, świecidełka i frędzelki, czyli wszystkiego w nadmiarze. W show-biznesie powiedzenie - co za dużo, to niezdrowo - traci rację bytu. Zamiast tego obowiązuje zasada - kicz jeszcze nikomu nie zaszkodził. Dlatego celebrities (szczególnie te mniej znane) są w stanie ubrać się w nawet najbardziej zadziwiające kreacje, byle zwrócić na siebie uwagę.
 • Julia Roberts zawsze słynęła z wyczucia smaku. Teraz będzie mogła wykorzystać swoje talenty w słusznej sprawie. Z okazji światowego Dnia Walki z AIDS, który jest obchodzony 1 grudnia, aktorka zaprojektowała bransoletkę dla marki Giorgio Armani.