• Kobiety gromadzą na potęgę, głównie rzeczy
  Choć świat powoli wydobywa się z kryzysu, my zamiast oszczędzać i nie wydawać, mamy potrzebę gromadzenia. Potrzebujemy więcej pieniędzy, ubrań na zapas i więcej jedzenia. O rzeczach niematerialnych: jak poczucie bezpieczeństwa, stałość uczuć i pewność w życiu - zapominamy. DUŻO to właśnie słowo, które nas teraz zadowala.
 • Dolce & Gabbana przy uchu
  Po słynnym modelu Prada LG i Samsungu od Armaniego, teraz Dolce & Gabbana zdecydowali się na współpracę przy projektowaniu modelu damskiego telefonu. Dzięki współpracy designerów z Sony Ericsson powstał modny aparat Jalou z opcją 3G, z klapką, mierzący zaledwie 73 milimetry długości – swoim wyglądem przypominający oszlifowany klejnot.
 • W mnogości trendów, wzorów i kolorów nie potrafisz podjąć decyzji co kupić, żeby odświeżyć swoją garderobę? Nie musisz już brać do przymierzalni wszystkiego, jak leci - teraz wystarczy, że wybierzesz jeden czy dwa z jesiennych trendów i zrobisz z siebie modną kobietę. Rachel Zoe pokazuje, jak nie stracić fortuny na nowe kolekcje.
 • Niania idealna poszukiwana
  Kim jest typowa polska niania, ile ma lat i jakie ma predyspozycje do swojego zawodu? Znamy już odpowiedzi na te pytania. Wszystko za sprawą raportu serwisu Niania.pl, który od siedmiu lat zajmuje się wynajmowaniem opiekunek do dzieci. Jest w nim zarejestrowanych 98 tysięcy kobiet.
 • Czy ta reklama obraża kobiety?
  Właśnie rusza ogólnopolska kampania jednego z nowych dezodorantów pod hasłem "Zapach z pieprzem". Poprzednie reklamy tej marki, z "efektem czekoladowym", były obraźliwe dla większości kobiet, które nie chcą być traktowane jak kierowane bezwolnym instynktem istoty. Czy najnowsza odsłona kampanii będzie równie kontrowersyjna?
 • Buciki Dorotki z Krainy Oz
  Minęło już 70 lat od czasu premiery filmu "Czarnoksiężnik z Krainy Oz". A słodka Dorotka, grana przez Judy Garland, do tej pory inspiruje projektantów mody. Z tej okazji firma Swarovski zleciła zaprojektowanie przepięknych, wysadzanych kryształkami butów, czerwonych i istotnie magicznych. Tylko czy wygodnych?
 • Czy właśnie stałaś się posiadaczką kawalerki w wielkiej płycie i nie wiesz, jak ją urządzić? Nawet na nieustawne mieszkania są sposoby, trzeba tylko spojrzeć na nie okiem obcokrajowca albo pozbyć się myślenia o przestrzeni w kategoriach M-2. Na pewno pomoże ci w tym nowa pozycja, która ukazała się właśnie na rynku – "A Girls’ Guide to Decorating".
 • Tej jesieni aktorka zadebiutuje jako projektantka mody. Po kampanii dla Miu Miu z zeszłego sezonu, Katie połknęła haczyk świata mody i wraz ze swoją stylistką Jeanne Yang wypuści na rynek linię Holmes & Yang.
 • W zdrowym jedzeniu czai się diabeł
  Mody też bywają niezdrowe. Nawet te na propagujące ekologiczny tryb życia. Jak każde rygorystycznie narzucone zasady, powoli mogą zamienić się w obsesję, czyli ortoreksję. A ta wyrządzi naszej psychice i organizmowi sporo szkody.
 • Naczelna "Vogue’a", harpia i królowa lodu w jednej osobie, Anna Wintour rozdaje dowody swojej sympatii tak oszczędnie, jak ostatnie na świecie szczepionki przeciwko świńskiej grypie. Jeśli ktoś pojawił się na opublikowanej właśnie liście gości na uroczystej premierze "The September Issue", to znaczy, że jego pozycja w świecie mody została potwierdzona.