Polak był w niewoli, a ambasador w Polsce
11 lutego 2009Gdzie był polski ambasador w Pakistanie, kiedy polski geolog siedział w niewoli talibów? Czy jego nieobecność mogła mieć wpływ na losy Polaka? - pytali posłowie wiceszef MSZ Jacka Najdera na posiedzeniu sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych. Okazuje się, że ambasador dość długo przebywał w Polsce. Był ciężko chory.