Palikot prosi o rozwagę i zabicie porywaczy
09 lutego 2009"Powinniśmy złożyć publicznie obietnicę, że ich dopadniemy, że tych ludzi, którzy wykonali wyrok, zabijemy" - powiedział poseł PO Janusz Palikot. "Jeśli tego nie zrobimy, to ta bezkarność będzie powodowała, że co kilka tygodni będziemy słyszeć o kolejnych wykonanych wyrokach śmierci" - mówił Palikot, a na koniec dodał, żeby "w tej sprawie nie podgrzewać atmosfery".