PiS: Brońmy Nitrasa. Bo jest nasz, polski!
03 sierpnia 2009Zaskakujący wpis na blogu posła PiS Zbigniewa Girzyńskiego o Sławomirze Nitrasie, który cofał na autostradzie. "Może i Nitras jest z Platformy. Może się z nim w stu sprawach nie zgadzam. Ale to nasz polski Nitras i nie widzę powodu, aby dawać satysfakcję jakiemuś niemieckiemu gliniarzowi" - pisze.