Pawlak o koalicji: Nigdy nie ma pewności
28 lipca 2009Minister Rostowski jest trudny nie tylko dla PSL, ale jest też trudny dla koleżanek i kolegów z PO - powiedział wicepremier Waldemar Pawlak, zapytany o to, jak układa się jego współpraca z szefem resortu finansów. To właśnie konflikt z Rostowskim miał skłonić Pawlaka do "kontrolowanego wybuchu" na łamach "Newsweeka".