Sikorskiego zabili... Polacy
25 listopada 2008Sami zamordowaliśmy naszego wodza. Taką szokującą tezę postawił historyk Dariusz Baliszewski w programie "Teraz my". Jego zdaniem, generała Władysława Sikorskiego zabili polscy oficerowie. Historyk powołuje się przy tym na relację oficera MI5 Zbigniewa Błażyńskiego i generała Sosabowskiego, który powiedział swojemu synowi: "Sikorskiego zamordowali Polacy".