Stasiak: Byli esbecy wracają do ABW
17 listopada 2008"Byli funkcjonariusze SB od kilku miesięcy znajdują zatrudnienie w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego" - twierdzi szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Władysław Stasiak. Jego zdaniem, świadczy to o braku zaufania do nowszych kadr i nawiązywaniu do doświadczeń komunistycznej SB.