Do kogo uczą się strzelać narodowcy?
27 października 2008Co robią na obozach szkoleniowych nacjonaliści z Narodowego Odrodzenia Polski? Uczą się strzelać. "Umiejętność strzelania nikomu nie zaszkodziła, a jeśli nasi członkowie będą zagrożeni, to może się nawet przydać" - tłumaczy się Marek Wojciechowski z NOP. Antyfaszyści przypuszczają jednak, że uczestnicy obozów trenują, by skutecznie eliminować przeciwników.