Prezydent: Nie założę fraka. Jestem za niski
24 października 2008Prezydent Lech Kaczyński nie zamierza wystąpić we fraku na gali z okazji obchodów Święta Niepodległości. I to nie dlatego, że nie lubi takich. "Jestem za niski, by chodzić we fraku" - śmieje się prezydent.