Śmiertelnie niebezpieczne sery i mięso
08 września 2008Już 13 osób zmarło w Kanadzie po zjedzeniu żywności, w której był śmiertelnie niebezpieczny szczep listerii - bakterii powodującej sepsę. 18 innych osób walczy o życie. Ze sklepów wycofywane są produkty, które mogą zawierać zabójcze zarazki. Osoby przylatujące z Kanady nie powinny przywozić żadnych wędlin i serów rodzinie w Polsce.