Na Euro 2012 autostrad nie będzie
03 września 2009Rządowe błędy doprowadziły do tego, że nie ma szans na to, by ukończyc autostrad w całości. Zarówno na A1, A2 i A4 będa dziury. Wszystko przez to, że niepotrzebnie podzielono je na odcinki, co przedłuża załatwienie formalności na budowę.