Plusa w kiosku już nie doładujesz
01 września 2009Spełnił się najczarniejszy sen użytkowników sieci komórkowej Plus. Ruch zerwał umowę z tym operatorem i od dziś w kioskach nie będzie można doładować telefonów. To jednak nie koniec złych wieści, bo Ruch grozi, że przestanie sprzedawać w kioskach karty pre-paid.