Prokurator nie wie, co zrobić ze zwłokami
04 maja 2009Wciąż nie wiadomo, czy wystawa "Bodies... the exhibition" to bezczeszczenie zwłok, czy nie. Na wniosek inspektorów sanitarnych prokuratura wszczęła śledztwo tuż po otwarciu wystawy trzy miesiące temu. Już raz miało być umorzone, bo ze względu na przestarzałe przepisy śledczy mają związane ręce.