PIT lepiej złożyć z błędem niż po terminie
27 kwietnia 2009Już tylko do czwartku Polacy mają czas na rozliczenie się z podatku dochodowego za 2008 rok. "Lepiej wysłać PIT pusty lub z błędami, ale podpisany, niż wysłać go po 30 kwietnia" - podkreślają eksperci. Dlaczego? Bo za spóźnienie grozi grzywna w wysokości nawet 26 tysięcy złotych.