Udawali policjantów, napadli na sklep
02 kwietnia 2009Dwóch uzbrojonych mężczyzn napadło na sklep spożywczy w Czechowicach-Dziedzicach na Śląsku. Spłoszeni przez właściciela uciekli. Na nagraniu z monitoringu funkcjonariusze rozpoznali dwóch mężczyzn, którzy wcześniej, udając policjantów, okradli przechodnia.