Chińscy pracownicy wyjechali z Polski
31 marca 200938 Chińczyków zatrudnionych do tej pory w firmie Drobeks na Solcu Kujawskim wróciło do swojego kraju. Azjaci twierdzą, że byli źle traktowani, mieszkali w skandalicznych warunkach i nie trafiały do nich zarobione pieniądze.