Polka wini angielskie położne
26 stycznia 2009Julita Kowalska, Polka, która w grudniu urodziła w metrze, obwinia brytyjski szpital. Mimo że kobieta miała silne bóle, a jej ciąża była przenoszona, położne odesłały ją do domu. Dwie godziny później w londyńskim metrze przyszło na świat jej dziecko.