Przez kryzys Coca-Cola zwalnia Polaków
12 stycznia 2009Koncern Coca-Cola zapowiada, że z powodu kryzysu finansowego będzie zmuszony zwolnić 150 polskich pracowników. Od lutego firma zacznie wręczać wypowiedzenia, głównie pracownikom administracyjnym.