• Orgazm to coś więcej, niż tylko chwila przyjemności. Po pierwsze, można go przedłużać w nieskończoność. Po drugie, osoby przeżywające orgazmy "wysokiej jakości", generalnie są bardziej skłonne do odczuwania radości i przyjemności i stają się milsze i bardziej hojne w swoich związkach.
 • Zrób to w miejscu publicznym
  Macie ochotę na nowe wrażenia? Podnieca was perspektywa, że ktoś patrzy na wasze igraszki, ale z drugiej strony nie macie w sobie tyle odwagi albo sumienia, by afiszować się ze swoją miłością? Zróbcie to w miejscu publicznym, na oczach wszystkich, ale tak, żeby nikt się nie zorientował...
 • Gdy ty jesteś na starcie, a on już na mecie
  Uwielbiasz te chwile, gdy ogarnięci namiętnością rzucacie się na siebie jak wygłodniałe zwierzęta? Wszystko zapowiada się obiecująco ale prawda jest taka, że zanim ty się dobrze rozgrzejesz, on już jest prawie na mecie. Po wszystkim ciebie przepełnia żal, a jego - poczucie winy i porażki...
 • Pokaż, jak się kochasz, powiem ci, kim jesteś
  Wciąż pragniemy przejrzeć innych na wylot i gdyby ktoś wynalazł psychiczny rentgen, na pewno byśmy z niego korzystali. Niestety póki co pozostaje nam rozgryzanie bliźnich na podstawie ich słów, mowy ciała, ulubionych kolorów czy charakteru pisma. Ludzkie wnętrze daje o sobie znać również w sytuacjach najbardziej intymnych. Przeczytaj, co mówi o twoim partnerze jego zachowanie w alkowie.
 • Seks to zdrowie
  "Ruch to zdrowie" - głosi znane przysłowie. My proponujemy je trochę zmodyfikować. Bo że seks jest przyjemny, nie trzeba nikogo przekonywać. Ale mało kto pamięta o tym, że jest też po prostu... zdrowy. I nie chodzi tylko o intensywna gimnastykę. Czy wiedziałaś, że seks ochroni cię przed wirusami, a nawet dostarczy niezbędnych mikroelementów? A do tego - poprawi urodę...
 • Aby przyjemność nie zamieniła się w koszmar
  Erotyczne gry i scenariusze z pewnością dodają pikanterii waszemu współżyciu. Jednakże wchodząc na drogę perwersji sporo ryzykujecie. Łatwo przekroczyć cienką granicę i zamiast zyskać, wiele stracić. Ryzykujecie miłość, zaufanie, związek, zdrowie, a nawet życie. Jak uważnie stąpać po kruchym lodzie seksualnych zabaw? Oto nasza instrukcja bezpieczeństwa.
 • Zakazana strefa męskich myśli
  Czym byłby seks bez odrobiny fantazji? I nie chodzi tu tylko o wymyślne pozycje, gry i scenariusze, którymi kochankowie ubarwiają swoje przygody w sypialni. Mowa o fantazjach erotycznych, które snujemy na ulicy, przy biurku w pracy, w autobusie, we śnie i... podczas seksu z partnerem. Napisaliśmy już, o czym marzą w takich chwilach kobiety. Teraz pod lupę bierzemy mężczyzn.
 • Erotyczne zabawki potrafią dodać smaku waszym igraszkom i wnieść dużo radości w progi waszej sypialni. A nowoczesne i profesjonalne sprzęty są zaprojektowane tak, aby dostarczyć wam jak najwięcej rozkoszy. Czy nie za dużo? W jaki sposób ich używać, żeby nie przesadzić? Bo, jak we wszystkim, przesada jest niewskazana i może się naprawdę źle skończyć...
 • Jakie są fantazje erotyczne kobiet?
  Mądrzy mężczyźni już pewnie o tym wiedzą: najważniejszym narządem seksualnym kobiety jest... mózg. Odpowiedni nastrój to dla nich podstawa. Wiele pań podczas seksu używa mózgu niesłychanie aktywnie. Jak? Snując fantazje, które ubarwiają życie erotyczne. Jak dużo kobiet fantazjuje podczas seksu? Co dokładnie sobie wyobrażają?
 • Tego NIGDY nie mów mu w łóżku
  Jedno nieopatrznie powiedziane słowo potrafi doszczętnie zepsuć nastrój chwili. To tyczy się w szczególności sytuacji intymnych. Nie chcesz, by diabli wzięli erotyczny nastrój? Oto rzeczy, których nigdy nie powinnaś mu mówić w łóżku. Za żadne skarby. Nie dopuść, by zbytnia szczerość wzięła górę nad rozsądkiem.